VI Halowy Turniej Piątek Piłkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Tarnowskich Górach

     W dniu 5 grudnia 2017 roku odbył się „VI Halowy Turniej Piątek Piłkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Tarnowskich Górach”. W turnieju udział wzięły drużyny z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tarnowskich Górach, Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Radzionkowie, Komendy Miejskiej PSP w Piekarach Śląskich, Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu oraz Komendy Powiatowej PSP w Będzinie.

Naszą Komendę w Turnieju reprezentowali kpt. Tomasz Janoska, mł. kpt. Karol Szastak, mł. asp. Damian Dyraga, mł. asp. Dariusz Biegaj, mł. ogn. Mariusz Sobczyk, mł. ogn. Jarosław Mroźla, mł. ogn. Łukasz Sajda, st. str. Adam Janusz.

Pierwszy mecz funkcjonariusze KP PSP Będzin rozegrali z drużyną z KM PSP Piekary Śląskie, który zakończył się wynikiem 1:0  (bramkę dla naszej drużyny zdobył st. str. Adam Janusz), z powodu nieobecności na turnieju drużyny z KM PSP Chorzów drugi mecz również rozegraliśmy z  drużyną z Piekar Śląskich, który zakończył się wynikiem 3:1 ( dwie bramki zdobył kpt. Tomasz Janoska, jedną st. str. Adam Janusz) .
Z kompletem zwycięstw drużyna KP PSP Będzin awansowała do finału rozgrywek. W finale rozegraliśmy mecz z KM PSP Bytom – po niezwykle zaciętej walce przegraliśmy 0:1.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce KM PSP Bytom,
II miejsce KP PSP Będzin,
III miejsce Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza w Tarnowskich Górach.

Po zakończonych zmaganiach piłkarskich odbył się konkurs „wbijania gwoździa” dla komendantów i dowódców poszczególnych Komend. W konkursie zwyciężył Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Będzinie kpt. Arakiusz Spera.

Źródło zdjęć: MOSiR Radzionków