Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

W związku z zagrożeniem koronawirusem i zaleceniem ograniczania kontaktów bezpośrednich, uprzejmie prosimy, aby ograniczyć wizyty w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie jedynie do najpilniejszych spraw. Zachęcamy do korzystania z możliwości kontaktu telefonicznego i internetowego. Podjęcie powyższych działań profilaktycznych ma na celu zmniejszenia potencjalnego ryzyka epidemiologicznego.

Opublikowano: 20 marzec 2020

Komenda Główna PSP udostępniła mapę on-line, prezentującą działania PSP w związku z COVID-19. Dane obejmują codzienne raporty przekazywane do Stanowiska Kierowania Komendanta Głównego PSP - działania przy przejściach granicznych, polowych izbach przyjęć oraz pozostałe działania związane z COVID-19.

Opublikowano: 20 marzec 2020

Prosimy, aby przed strażakami nie ukrywać faktu pobytu w miejscach, gdzie występował koronawirus, a także faktu, że ktoś przebywa na kwarantannie z powodu podejrzenia zarażenia koronawirusem. Dyżurny odbierający telefoniczną prośbę o pomoc skierowaną do strażaków zawsze o to zapyta. Ukrywanie tego faktu może doprowadzić do sytuacji, w której udzielający pomocy strażacy zostaną, zgodnie z procedurami wyłączeni z działań ratowniczo-gaśniczych, w celu przebadania lub objęcia ich 14-dniową kwarantanną.

Opublikowano: 19 marzec 2020