Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl
ePUAP: /KPPSPBedzin/SkrytkaESP

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Podziękowania za wieloletnią pracę

28 lipca 2020 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Będzinie miało miejsce uroczyste pożegnanie pani Urszuli Pawęzowskiej, która pracowała w tutejszej Komendzie od 1 września 1998 roku w Sekcji Organizacyjno - Kadrowej.

W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy PSP w Będzinie st. kpt. Arkadiusz Spera, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Będzinie st. kpt. Szymon Gwoźdź, a także funkcjonariusze i pracownicy komendy powiatowej.

Uroczyste spotkanie było okazją do podsumowań dotychczasowej ponad dwudziestoletniej pracy i złożenia gratulacji. Komendant Powiatowy PSP w Będzinie, w imieniu kierownictwa, podziękował za pracę i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków. Życzył przede wszystkim wypoczynku, sukcesów i spełnienia w dalszej realizacji swoich planów i zainteresowań.

on 30 lipiec 2020