Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl
ePUAP: /KPPSPBedzin/SkrytkaESP

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Spotkanie z Prezesami i Naczelnikami jednostek OSP z terenu powiatu będzińskiego

W środę 7 sierpnia w Sali Sztabowej Komendy odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego PSP st.kpt. Arkadiusza Spery i pracowników Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego z Prezesami i Naczelnikami jednostek OSP z terenu powiatu będzińskiego.

Na spotkaniu poruszono tematy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym bezpieczeństwa ratowników oraz zasady właściwego poruszania się pojazdami i posługiwania się sprzętem ratowniczymi w kontekście przyjętego zamiaru taktycznego podczas prowadzonych działań. Omówiono również bieżące tematy dotyczące funkcjonowania jednostek OSP i ich współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie.

on 08 sierpień 2019