Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl
ePUAP: /KPPSPBedzin/SkrytkaESP

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Obóz harcerski w Sławkowie

W dniu 8 lipca 2019 roku na terenie leśnym miasta Sławków rozpoczął się wypoczynek dzieci w formie obozu harcerskiego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego, 1. Hufiec Krakowski.

W ramach nadzoru nad letnim wypoczynkiem dzieci oraz współpracy z organizatorem obozu, Komenda Powiatowa PSP w Będzinie, przeprowadziła pogadankę edukacyjną związaną z szeroko pojętym bezpieczeństwem w trakcie wypoczynku oraz Kampanią Społeczną MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo". Omówiono również podstawowe aspekty pracy strażaka oraz dokonano prezentacji sprzętu będącego na wyposażeniu samochodu ratowniczo-gaśniczego obecnego na miejscu OSP Sławków.

on 09 lipiec 2019