Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Będzinie

W Komendzie Wojewódzkiej PSP w Katowicach odbyło się wręczenie aktów powołania i powierzenia pełnienia obowiązków, którego dokonał Śląski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Jacek Kleszczewski, w obecności Zastępców Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdana Jędrochy i st. bryg. Adama Wilka oraz komendantów miejskich i powiatowych PSP.

Z dniem 1 lutego 2019 roku Śląski Komendant Wojewódzki PSP powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Będzinie st. kpt. Szymona Gwoździa, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego.

 Źródło zdjęć: KW PSP Katowice

on 01 luty 2019