Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Przetarg na dostawę paliw płynnych dla potrzeb Komendy Powiatowej PSP w Będzinie

Treść ogłoszenia wraz z załącznikami dostępna jest po kliknięciu w poniższą ikonę:

Inne

Ćwiczenia jednostek OSP gminy Mierzęcice

W sobotę 27 października w budynku OSP Sadowie odbyło się szkolenie strażaków. Druhowie i druhny z gminnych jednostek OSP mieli okazję zaznajomić się z technikami udzielania pierwszej pomocy, wziąć udział w zajęciach z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu ratowniczego oraz uczestniczyć w wykładzie na temat bezpieczeństwa pracy.

Na szkolenie zaproszony został p.o. Komendant Powiatowy PSP w Będzinie st.kpt. Arkadiusz Spera, a do prowadzenie ćwiczeń oddelegowani zostali dwaj funkcjonariusze tut. Komendy: asp. Mateusz Dyraga oraz asp. Adrian Kocyba.

Więcej informacji o ćwiczeniach dostępnych pod linkiem: Ćwiczenia jednostek OSP gminy Mierzęcice

on 30 październik 2018